Sleva Matrace GALAXY VISCOSTAR Zobrazit větší

Matrace GALAXY VISCOSTAR

Sleva

Jádro: viscoelastická-líná pěna a pěny ELIOCELL

Výška: 25 cm

Nosnost: do 140 kg

Tuhost: 3 a 4 (střední a tvrdá)

Potah: ALGUA prací na 60 stupňů, dělitelný na dvě části

Záruka: 6 let na jádro matrace.

Možnost výroby atypických rozměrů, pište na obchod@studiosen.cz.

Více informací

Dodání do 2 týdnů.

8 900,00 Kč s DPH

-5 030,00 Kč

13 930,00 Kč s DPH

Parametry

MateriálVisco pěna
Nosnostdo 140 kg
Teplota praní60 stupňů Celsia

Více informací

vrchní deska: viscoelastická – líná pěna o hustotě 50 kg/m3; komfortní značková pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m3; spodní profil: tužší antidekubitní deska ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3

material

VISCOELASTICKÁ pěna

Jedinečné vlastnosti VISCOELASTICKÉ PĚNY (známé také jako LÍNÁ PĚNA) jsou zárukou maximálního komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty uživatele VISCOELASTICKÁ PĚNA měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu. Matrace z VISCOELASTICKÉ PĚNY lze doporučit všem, kteří vyžadují vysoký komfort a pohodlí.

material

ALGUA

ALGUA – V potahu jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují 11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta-karoten, železo a množství antioxidantů a proteinů. Během spánku dochází k uvolňování těchto látek s blahodárným dopadem na lidskou pokožku. Jedná se o „Health&Beauty“ koncept, kdy při spánku podstupujeme wellness terapii.