O nás

Kam za krásným snem?

Asi každému se někdy stane, že se ráno vzbudí celý rozlámaný a není odpočatý tak, jak by si představoval. Pokud se vám to ale stává častěji, je možná na vině nevhodné lůžko případně matrace. Kdo však bydlí v Kolíně a nebo v okolí, má již více než 20 let pomoc při ruce. Najde ji v prodejně STUDIO SEN na Obecním Dvoře 78 v Kolíně.

Když prodejna v roce 2000 vznikla adaptací bývalých garáží a dílen ČSAO, ani majitelé sami nečekali, že za pár let přistaví a zvětší podlahovou plochu prodejny na trojnásobek a že se jim bude stále zdát prodejna malá při představě, kolik by toho bylo potřeba zákazníkům předvést a ukázat. Nicméně ve STUDIU SEN je možné vidět průřez hlavním sortimentem nábytku, hlavně postelí, komod, nočních stolků, skříní, dětských pokojíčků, postýlek pro nejmenší apod. Vedle prodeje nábytku vešlo STUDIO SEN za ty roky ve známost i nabídkou mimořádně širokého sortimentu kvalitního ložního prádla od renomovaných českých výrobců. Na prodejně jsou na výběr stovky vzorů povlečení, široká barevná škála kvalitních froté a jerseyových prostěradel, prošívané přikrývky, polštáře, deky a přehozy, to vše jak ve standardních tak v prodloužených rozměrech s možností výroby rozměrů atypických.

Hlavní část nabídky a samotná podstata specializace prodejny STUDIO SEN, je však prodej matrací a roštů. V současné době je na trhu nepřeberné množství různých druhů a provedení matrací ve kterých je velmi obtížné se orientovat.

f1LYUb.jpeg

Pokud se rozhodnete nakoupit u specialistů ve STUDIU SEN, dostane se vám vysvětlení, rady a ukázky všech nabízených matrací s tím, že každou matraci je možné si vyzkoušet i v klidu domova. Zjistíte tím mnohem lépe, jak je matrace tuhá, jak se chová na lamelových roštech nebo na pevném podkladu. Tím že si svou matraci předem vyzkoušíte, předejdete zklamání z nevhodné koupě a vyberete si matraci co nejblíže svojí představě a finančním možnostem.
Tým ASKRI s.r.o.