Doprava

Přeprava matrací, roštů, polštářů, přikrývek a nábytku je zajišťována naší dopravou, nebo externí kurýrní službou PPL, která zboží doručí zpravidla do 14 pracovních dnů po obdržení objednávky. V případě jiné dodací lhůty ( týká se hlavně postelí, komod, nočních stolků a skříní ) Vás budeme, nejpozději následující pracovní den po přijetí Vaší objednávky, informovat. Před doručením Vás řidič telefonicky kontaktuje, aby se s Vámi mohl konkrétně domluvit na předání zboží. Při expedici zboží klademe velký důraz na kvalitu balení. Matrace a rošty jsou pečlivě baleny v PVC obalu a všechny zásilky jsou odesílány s označením KŘEHKÉ. Vylučujeme tak jakékoli poškození matrací, roštů a postelí během přepravy na Vaši adresu. Konkrétní dodací lhůta je vždy uvedena u jednotlivých matrací, roštů a postelí a jejich dodržování je naší prioritou. Upozorňujeme, že s ohledem na nepředvídatelné okolnosti (výpadek výroby, porucha vozu při přepravě, atd.) jsou tyto údaje POUZE ORIENTAČNÍ.

  • dopravné u matrací, roštů, postelí, komod a skříní je závislé na velikosti a hmotnosti a počítá se individuelně, a bude uvedeno před objednáním zboží.


Dopravné na Slovensko:

  • matrace do rozměru 100/200cm (jednolůžka) 50 Eur za 1 ks
  • větší rozměry na emailový či telefonický dotaz - záleží na váze, rozměru a vzdálenosti v km
  • dodací lhůty uvedené u zboží jsou platné pro ČR, na Slovensko se mohou o několik dní prodloužit
  • matrace jsou dodávány v PVC obalech, což umožňuje perfektní kontrolu zboží při převzetí. V případě poškození obalu nepotvrzujte řidiči dodací list a ihned jej požádejte o sepsání protokolu o škodě. Reklamace na mechanické poškození výrobku po podpisu dodacího listu budou s ohledem na obchodní podmínky přepravce zamítnuty.

Platba

  1. v hotovosti na prodejně
  2. dobírkou
  3. převodem na účet č. 2906328001/5500

Platba Slovensko

  1. dobírkou: poplatek 10 Eur za celou objednávku (předání celé kompletní částky za zboží včetně doběrečného řidiči spediční služby)
  2. převodem na účet č. 2906328001/5500 v českých korunách