Akce 1+1 Matrace PARTNER BIOGREEN 20 Zobrazit větší

Matrace PARTNER BIOGREEN 20

Akce 1+1

Jádro: BIOGREEN a ELIOCELL pěny

Výška: 20 cm

Nosnost: do 130 kg

Tuhost: 3 a 4 (střední a tvrdá)

Potah: ELYOCELL prací na 60 stupňů, dělitelný na dvě části

Záruka 6 let na jádro matrace.

Možnost výroby atypických rozměrů, pište na obchod@studiosen.cz.

CENA JE ZA 2 KUSY MATRACE!

Je MOŽNÉ objednat i po 1 kuse, pište na chat, e-mail nebo volejte.

Více informací

Skladem.

15 460,00 Kč s DPH

Více informací

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá strana je měkká. Matrace je vyztužená odvětraným a tuhým jádrem ze značkové pěny Eliocell. Matrace je dobrá volba pro toho, kdo hledá matrace s výrazně odlišnými stranami tuhosti. Potah Lyocell obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbují a odvádí vlhkost. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah LYOCELL prošitý s PES vláknem 300 g/m². Vrchní profil: Přírodní pěna BIOGREEN. Jádro matrace: Značková pěna Eliocell o hustotě 35 kg/m³. Spodní profil: Přírodní pěna BIOGREEN.

material

LYOCELL

LYOCELL je materiál, jehož vlastnosti ho předurčují pro výrobu matrací.Kvalitní vlákno, činí tuto látku sametově hebkou, dobře drží tvar a působí luxusním dojmem. LYOCELL je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza. LYOCELL dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Potah boční strany matrace je tvořen kombinací 3D textilie a Lyocellu, pro lepší provzdušnění jejího jádra. Potah je odnímatelný a pratelný na 60 °C.

material

Biogreen

BIOGREEN – na této pěně se ukazuje, že spojení nejmodernějších technologií a obnovitelných přírodních zdrojů je možné i v oblasti výroby matrací. Toto spojení nejen šetří náš ekosystém, ale zároveň přináší i kus přírody do našich ložnic. Suroviny vyráběné z ropy jsou v této pěně nahrazeny přírodním materiálem – ricinovým olejem, který je už léta využíván ve farmacii. Rostliny z nichž se vyrábí, přijímají během svého růstu energii ze země a slunce, která se pak prostřednictvím oleje, dostává i do našich matrací. Pěna BIOGREEN je napuštěna výtažkem z ALOE VERA, který přirozeně zvyšuje hygienu matrace tím, že likviduje roztoče a bakterie. Zároveň dodává matraci charakteristické aroma, které během krátké doby odvětrá. Tato pěna se vyznačuje specifickou mramorovou strukturou. Jen v případě pěny BIOGREEN máte jistotu dlouhé životnosti, tvarové stálosti, vysoké elasticity, potažmo pak kvalitního spánku. To vše při zatížitelnosti až do 170 kg a garanci až 5 let na neproležení jádra matrace.