Akce 1+1 Matrace ANTIBACTERIAL Visco Vakuo 24 Zobrazit větší

Matrace ANTIBACTERIAL Visco Vakuo 24

Akce 1+1

TECHNICKÉ PARAMETRY

KolekceMaterasso
Výška24 cm
Tvrdost13.svg
Fyziosystém7 (počet zón tuhosti)
Nosnost130 kg
Polohovatelný roštAno
Pratelnost potahuAno, 60°C
Záruka (roky)4

Možnost výroby atypických rozměrů, pište na obchod@studiosen.cz.

CENA JE ZA 2 KUSY MATRACE!

Je MOŽNÉ objednat i po 1 kuse, pište nebo volejte.

Více informací

Dodání do 2 týdnů.

15 200,00 Kč s DPH

Parametry

Nosnostdo 130 kg
Teplota praní60 stupňů Celsia

Více informací

Příjemná antibakteriální matrace, kde její vrchní stranu tvoří deska z antibakteriální pěny Sanitized, která chrání před houbami a plísněmi a nepříjemným zápachem. Na spodní straně je líná pěna, která dodává matraci příjemný komfort vyplývající z vlastností viscoelastických pěn. Jádro matrace z pěny Eliocell zaručuje dobré kopírování a oporu páteře.

POTAH MATRACE

ALOE VERA prošitý s PES vláknem 200 g/m².

material

ALOE VERA

ALOE VERA Obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Praní do 60 °C. Možno objednat ke všem typům matrací.

JÁDRO MATRACE

Vrchní profil: Antibakteriální komfortní pěna SANITIZED.

Jádro matrace: Komfortní značková pěna ELIOCELL o hustotě 25 kg/m³.

Spodní deska: Viscoelastická – líná pěna o hustotě 50 kg/m³.

material

ANTIBAKTERIÁLNÍ PĚNA SANITIZED

Chrání před houbami a plísněmi a navíc dokáže ochránit pěnu před nepříjemným zápachem způsobeným těmito organismy. Ochrana SANITIZED zaručí delší životnost matrace a lépe - zdravější prostředí pro spánek. Více informací o SANITIZED naleznete na www.sanitized.com.

material

VISCOELASTICKÁ pěna

Jedinečné vlastnosti VISCOELASTICKÉ PĚNY (známé také jako LÍNÁ PĚNA) jsou zárukou maximálního komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty uživatele VISCOELASTICKÁ PĚNA měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu. Matrace z VISCOELASTICKÉ PĚNY lze doporučit všem, kteří vyžadují vysoký komfort a pohodlí.